ONSAJTEM #4 – Federica Mingolla
Kolejny odcinek ONSAJTEM! A jest to „episode” szczególny, bo wystąpiła w nim prawdziwa gwiazda europejskiego wspinania – Federica Mingolla, która była w zeszłym roku gościem Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju.
Ta historia ma fajny dodatkowy smaczek, bo Włoszka tego dnia debiutowała nie tylko na GóryTV, ale także na czeskim piaskowcu. Właśnie po przejściu jej pierwszej drogi w Teplicach – Brexit IXa – nasza ekipa „przydybała” włoską wspinaczkę, aby odpowiedziała na kilkadziesiąt, często lekko odjechanych, pytań 🙂
Jak poradziła sobie Federica z trudnościami tego OESA i czy wszystko poszło gładko, czy w jakimś cruxie złapała zadyszkę – zobaczcie sami!
Interesująca tematyka
PICO – WIDOKI Z KOSMOSU
Dzwoni Tomek Bryl. – Słuchaj, mam propozycję: koniec listopada, krótki wypad na wulkan Pico na...
Kudowska Sztafeta Górska już w przyszły weekend! Sport, emocje i pomoc w sercu Gór Stołowych
Kudowa-Zdrój ponownie stanie się areną wyjątkowego wydarzenia sportowego – Kudowskiej Sztafety Górskiej.
KRETA – PRAWDZIWIE NARCIARSKA WYSPA
Białe szczyty, kontrastujące ze szmaragdową wodą, widać wprost z nadmorskiej promenady. W dobrym sezonie na...
DOLINA CHARAKUSA – Z DALA OD TŁUMÓW
Tym razem chcieliśmy większej wysokości, możliwości wspinania mikstowego lub skalnego i wyznaczania nowych dróg.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024