Hanwag Tatra II GTX – test
Producenci sprzętu outdoorowego skupiają się – i nic w tym dziwnego – na nowościach. Produkty, które miały premierę kilka lat temu nie stoją już na eksponowanym miejscu w sklepach i nie są bohaterami reklam w branżowych magazynach.
Są jednak takie, których reputacji to w najmniejszym stopniu nie szkodzi. Jedyne właściwe dla nich określenie to – produkty kultowe. Z jakichś powodów są bestsellerami, a użytkownicy mimo upływu lat zgodnie twierdzą, że nic lepszego w danej dziedzinie nie wymyślono.
Postanowiliśmy przyjrzeć się kilku takim produktom, żeby spróbować zrozumieć ten fenomen i odpowiedzieć na pytanie, czy rzeczywiście są tak doskonałe. Na pierwszy ogień – najpopularniejszy but firmy Hanwag – Tatra II.
Interesująca tematyka

Zapomnij o niewygodnych butach biegowych!
Salomon prezentuje nową kolekcję biegową wiosna/lato 2025

POCHWAŁA KOMFORTU, CZYLI TEST BUTÓW SALOMON ULTRA GLIDE 3
Tak czy owak pierwszy kontakt z Ultra Glide 3 robi mocne wrażenie, nie tylko pod...

11. Ultramaraton Babia Góra przeszedł do historii!
Od lat w czerwcu na stokach Królowej Beskidów odbywa się wielkie święto biegów górskich –...

Test butów Salomon Genesis, czyli jak zakochałem się na nowo w bieganiu w terenie
Po kilku tygodniach intensywnych testów w różnym terenie mogę powiedzieć, że Genesis to but, który...
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024